Lietuvių
English
по-русски
Deutch
Jūsų nuomonė
 Ar jums patinka žaisti dažasvydi?
Taip
Ne
Kartais

Apie mus

 

Poilsio ir laisvalaikio centras  „Kintų pakrantė“ įkurta 2007 m. gegužės mėn. Esame įsikūrę 3,5 ha. teritorijos plote pačiuose Kintuose, palei Kuršių marių pakrantę. Poilsis prie Kursių marių, Kintų miestelyje stovyklavietė - kempingas, Nemuno deltos regioniniame parke (Šilutės raj),kviečia visus norinčius į gamtą pailsėti. Stovyklavietėje yra 2, 3, 6 - viečiai nameliai, 1 didelis namas su sale pobuviams. Priimame poilsiautojus su palapinėmis ir kemperiais.
Sporto ir vaikų žaidimų aikštelė,laukinė didelė scena muzikantams,aparaturos nuoma švenčių įgarsinimui,laivai kurie plugdo po Kursių Marias, Nemuno Deltą, iki 50zmoniu, viskas ko reikia Jūsų vaikams ir norintiems aktyvaus poilsio. Stovyklavietėje yra apie 100 stacionarių miegamų vietų,didele teritorija, todėl tinka sąskrydžiams, sporto renginiams,giminių susitikimams, vestuvėms, sventėms ir t.t
laukiame jusų!

Kaimo turizmo sodyba „Kintų pakrantė“ teikia  maitinimo, apgyvendinimo, laivų nuomos, autobuso nuomos paslaugas.


Lietuviškoji Venecija  (Minijos kaimas) ten įsikūręs mūsų uostas.

      Visai netoli triukšmingos Palangos, šurmuliuojančios Nidos, šalia Nemuno žiočių yra nuostabaus grožio kaimelis Minija. Dėl savo unikalaus krašvaizdžio dar vadinamas „Lietuviškąja Venecija“. Tai senas žvejų kaimas, per kurio vidurį teka Mininjos upė. Tiltų nėra.  Norint patekti į kitą kaimo pusę teks keltis vandeniu arba daryti bene dešimties kilometrų lankstą sausuma.
       Kaimo vardas minimas nuo XIV a. vidurio ir kilęs nuo Minijos upės pavadinimo. Pagal senųjų kapų užrašus galima spręsti, kad anksčiau kaimas buvo vadinamas Mine arba Minge. Pastarasis pavadinimas populiarus ir mūsų dienomis. Šiandien Minija žvejų ir ramaus poilsio mėgėjų rojus. Nuolatinių  gyventojų čia telikę vos keletas sodybų.
     Plaukiojant po Nemuno deltą, atsiveria įspūdingi vaizdai...Rusnės sala, Ventės ragas, Krokų Lankų ežeras, tolumoje baltuoja Nidos kopos...nejučia imi galvoti kokia graži ta mūsų Lietuva...Nemuno deltos regioninis parkas garsėja augalų ir paukščių įvairove, retomis ir nykstančiomis gyvūnų rūšimis.2009 © Kaimo turizmo sodyba"Kintų pakrantė"
Sprendimas: catorce